loze3

LOŻE TAPICEROWANE

Loże tapicerowane w pomieszczeniach gastronomicznych stanowią bardzo eleganckie i praktyczne rozwiązanie. Kolorystyka wykończeń i kilka opcji szycia loży barowej tworzy duże możliwości doboru odpowiedniego wzoru do danego pomieszczenia. Loże są znacznie wygodniejsze dla grup osób gromadzących się przy jednym stoliku. Użyteczność i dostępność stolika przy loży jest wyższa. Co ważne, loże są mniej awaryjne i w mniejszym stopniu ulegają zniszczeniom mechanicznym. Loże w łatwy sposób można utrzymać w należytej czystości. Loże tapicerowane są również w pełni mobilne i w każdej chwili można je przestawiać i ustawiać w dowolne konfiguracje. Loże wykonujemy z cokołem lub na nóżkach drewnianych.

Szukasz stołów i krzeseł do Twojej restauracji?

Lokale gastronomiczne prowadzone w ostatnich latach niczym nie przypominają restauracji znanych z końca ubiegłego wieku. Wystrój wnętrza, podobnie jak menu, ma dziś na celu przyciągnąć potencjalnych klientów. Nowoczesne restauracje zachwycają więc przemyślanymi przestrzeniami, w których główną rolę odgrywają starannie zaprojektowane i solidnie wykonane meble restauracyjne.

Komfortowe i estetyczne meble restauracyjne o interesującej stylistyce są wizytówką każdego lokalu gastronomicznego – restauracji, kawiarni, bistro, karczm, tawern, trattorii i innych. Oprócz doskonałych w smaku potraw, wnętrza restauracji powinny zapewniać odwiedzającym je gościom maksymalną wygodę podczas spożywania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm z branży gastronomicznej, oferujemy kompleksowe usługi związane z wyposażeniem restauracji. Bazując na naszym 25-letnim doświadczeniu w branży, zajmujemy się produkcją mebli gastronomicznych, w tym krzeseł, stolików oraz stołów szwedzkich z miejscem na witryny chłodnicze.

W Pionier Meble tworzymy meble gastronomiczne dopasowane do specyfiki danego lokalu i jego klientów. Umiejętnie dobieramy rozwiązania, pozwalające na zaaranżowanie przestrzeni w sposób funkcjonalny i estetyczny zarazem. Z uwagą słuchamy potrzeb współpracujących z nami firm oraz doradzamy im w wyborze optymalnych propozycji.

Najwyższa jakość wyposażenia restauracji i gastronomii

Meble gastronomiczne na zamówienie powstają z wykorzystaniem najlepszych materiałów od sprawdzonych producentów, w tym płyt meblowych Swiss Krono Group, Pfleiderer, Egger i Kronospan. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami tkanin i akcesoriów, naszym klientom zapewniamy szeroką gamę możliwości aranżacji.

Krzesła, stoliki, stoły bufetowe oraz inne elementy wyposażenie restauracji wykonujemy z materiałów wybranych przez klienta. W naszych projektach wykorzystujemy blaty HPL, płyty o strukturze drewna litego oraz stal szlifowaną. W ten sposób tworzymy przede wszystkim drewniane meble restauracyjne, wyróżniające się komfortem i trwałością podczas codziennego użytkowania.

W Pionier Meble firmom z branży gastronomicznej zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia restauracji i innych lokali. Zaczynając od pomiarów, przez wykonanie wizualizacji i prace produkcyjne, po montaż – dostarczamy solidne rozwiązania skrojone na miarę przestrzeni, w której mają się znaleźć.

Wykonywane na zamówienie meble restauracyjne cechują się eleganckim charakterem, przemyślaną konstrukcją i wyjątkową trwałością. Gotowe krzesła, stoliki i stoły bufetowe stworzą funkcjonalną przestrzeń, umożliwiającą wygodną i efektowną ekspozycję serwowanych dań.

Producent mebli gastronomicznych

Przed Tobą wyzwanie w postaci wyposażenia lokalu gastronomicznego? Szukasz wysokiej jakości mebli restauracyjnych, a w szczególności krzeseł, stolików i stołów bufetowych? Od lat w sposób kompleksowy wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane aranżacje stołów bufetowych, a naszym usługom zaufały tysiące klientów z Polski, Czech, Niemiec i Austrii.

Menu