Wybór odpowiedniego łóżka hotelowego zależy od kilku czynników: specyfiki obiektu, jego standardu, stylu w jakim jest utrzymany oraz indywidualnych potrzeb klienta. Jednocześnie łóżka hotelowe muszą spełniać określone parametry użytkowe. Ma to ogromne znaczenie w kontekście funkcjonalności oraz wygody użytkownika.

Od lat zaopatrujemy pokoje hotelowe w eleganckie łóżka kontynentalne. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom dostarczamy naszym klientom solidne i niezwykle wygodne łóżka zapewniające dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Proponujemy szeroki wybór tkanin obiciowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czym jest łóżko kontynentalne

Hotelowe łóżko kontynentalne różni się od zwykłego łóżka sypialnianego. Ma lekką konstrukcję i zwykle wyposażone jest w kółka umożliwiające łatwe przesuwanie podczas sprzątania pokoju lub zmiany aranżacji wnętrza. Materac musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów i mieć odpowiednią grubość. Wezgłowie łóżka kontynentalnego stanowi zwykle osobny element.

W naszej ofercie znaleźć można praktyczne łóżka hotelowe, łóżka z wysuwaną dostawką i rozkładane sofy z funkcją spania. Łóżka te sprawdzą się zarówno w pokojach typu standard, jak i w luksusowych apartamentach. Oferujemy ponadto wysokiej klasy materace oraz bieliznę pościelową.

Łóżka do hotelu

Eleganckie i wygodne łóżka hotelowe są podstawowym elementem wyposażenia pokoju. Mają zapewniać komfort w czasie snu oraz wypoczynku. Projektujemy i wykonujemy solidne łóżka kontynentalne, które służą naszym klientom przez wiele lat. Gwarantujemy terminowość, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Łóżko hotelowe STANDARD
lozko-kontynentalne-standard
Łóżko hotelowe PREMIUM
lozko-kontynentalne-premium
Menu