Jako firma z 30-letnim doświadczeniem możemy pochwalić się bazą ponad 800 zadowolonych klientów. Bazując na ich indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy tysiące funkcjonalnych i estetycznych mebli do hoteli, recepcji i lobby, restauracji, barów, sal bankietowych, sal konferencyjnych, SPA i nie tylko. Solidne, nowoczesne i eleganckie meble hotelowe oferujemy klientom z Polski, Niemiec, Czech i Austrii. Nasze meble hotelowe, recepcyjne, restauracyjne, barowe, konferencyjne i bankietowe zdobią dziś wnętrza takich wielu znanych i popularnych obiektów hotelarskich.

Przedstawione poniżej realizacje powstały z myślą o zadowoleniu nawet najbardziej wymagających klientów. Ich zaufanie zdobyliśmy dzięki kompleksowej usłudze – od pomiarów, przez doradztwo, wizualizację i produkcję, po prace montażowe. Wszystkie oferowane przez nas meble powstają z materiałów najwyższej klasy.

Aranżujesz hotel, pensjonat lub restaurację? Potrzebujesz starannie zaprojektowanych i solidnie wykonanych mebli hotelowych? Szukasz sprawdzonego producenta mebli, z pomocą których stworzysz wyjątkową przestrzeń dla gości swojego obiektu? Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami i kontaktu z pracownikami Pionier Meble.

Menu