Stoły i stoliki na nogach drewnianych

  1. Strona główna
  2. Stoły i stoliki na nogach drewnianych

Oferujemy Państwu doskonałej jakości stoły i stoliki na drewnianych nogach z drewna litego , dopasowanych wybarwieniem do całości stołu. Stoły mogą mieć wysokość różne wysokości, dlatego będą idealne zarówno jako stoliki kawowe przy kompletach wypoczynkowych, jak i stoły do jadalni lub restauracji.

Laminowany blat i doskonałej jakości nogi drewniane tworzą odporny i solidny stół, którego nie zmienia i nie niszczy nawet intensywne, codzienne użytkowanie przez długie lata. Jest to zasługa najwyższej jakości wysokogatunkowego drewna oraz płyt laminowanych, dzięki czemu mogą one być używane w gastronomii.

Nogi stołów z litego drewna

Nogi naszych stołów wykonujemy z litego drewna, co gwarantuje najwyższą jakość, solidność oraz trwałość na lata. Lite drewno ma też najpiękniejszy, najbardziej pożądany wygląd, a z czasem jedynie pięknieje, nabierając szlachetnych cech wysokogatunkowego drewna.

Jesteśmy producentem stołów drewnianych o wybranym przez Państwa wymiarze i wyglądzie. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno surowców, jak i ostatecznie wykonanego produktu. Nasze stoły wykonane są starannie i solidnie, dzięki czemu cechuje je trwałość, wysoka jakość i piękny wygląd.

Do hotelu restauracji i nie tylko

Nasze stoły to idealna propozycja dla gastronomi. Drewno i jego naturalne wybarwienia pięknie komponują się zarówno z nowoczesnym stylem, jak i ponadczasową klasyką, dlatego będą doskonałym wyborem do restauracji i innych punktów gastronomicznych.

Nasze stoły doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, jako wyposażenie jadalni. Stanowią piękny i najwyższej jakości akcent wystroju Twojej restauracji czy hotelu, jednocześnie będąc wygodnym, stabilnym meblem dla gości. Odporny na zniszczenia blat doskonale wygląda nawet po latach.

Blat z płyty laminowanej

Oferujemy blaty z płyty laminowanej o bardzo wysokiej odporności. W naszej ofercie mogą Państwo wybrać dekor płyty spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów. Blat posiada grubość 28, 36 lub 54 milimetrów i obrzeże ABS. Całość tworzy trwały, solidny stół w wybranej stylizacji.

najczęściej wybierane

Stół P7-0
Stół-P7-0
Stół Z7-3
Stół-Z7-3
Stół K7-3
Stół-K7-3
Stół K6-3
Ława-K6-3
Stolik P10-U
Ława-P10-U
Stolik P7-0
P7-0-Bar
Stół bankietowy z nakładką
nakładka-bankietowa
Wkładka do łączenia stołów
Stół-Z7-3-wstawka
Menu