Aranżując przestrzeń hotelową, w tym salę konferencyjną, warto wziąć pod uwagę nie tylko estetykę wystroju, ale także funkcjonalność wyposażenia. Mając na względzie potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy ofertę stołów składanych, które doskonale sprawdzą się w przestrzeni hotelowej i konferencyjno-szkoleniowej.

Zdarza się, że w związku z planowanym wydarzeniem w hotelu czy ośrodku konferencyjnym musimy szybko przeorganizować wnętrze i dostosować je do liczby gości. Stoły składane, które można z łatwością przenosić będą tu idealnym rozwiązaniem. Co więcej, pozwolą zaoszczędzić miejsca, a dzięki solidnemu wykonaniu posłużą przez wiele lat.

Okrągłe lub prostokątne

W naszej ofercie znaleźć można funkcjonalne stoły składane okrągłe lub prostokątne. Podstawa stołu wykonana jest z metalu, a blat z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia. Proponujemy 4 grubości blatu: 18, 25, 28 i 36 mm. Istnieje możliwość wybarwienia podstawy stołu na dowolny kolor z palety RAL.

Okrągłe stoliki składane wyposażone zostały w najwyższej jakości obrzeża aluminiowe. Obrzeża ABS są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i łatwo utrzymać je w czystości.

Stolik z płyty do wyboru

Oferujemy praktyczne stoliki składane wykonane z solidnej płyty o wybranym dekorze, które pozwolą w mgnieniu oka dostosować wnętrze do swoich potrzeb. Stoły tego typu świetnie sprawdzą się podczas konferencji, szkolenia czy bankietu. Stolik składany na wymiar to ogrom możliwości aranżacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

najczęściej wybierane

SKL-M-KWA
SKL-M-KWA

podstawa: stalowa, czarna
blat: prostokątny

SKL-W-KWA
SKL-W-KWA

podstawa: stalowa, kolor RAL
blat: prostokątny

SKL-M-OKR
SKL-M-OKR

podstawa: stalowa, czarna
blat: okrągły z obrzeżem aluminiowym

SKL-W-OKR
SKL-W-OKR

podstawa: stalowa, kolor RAL
blat: okrągły z obrzeżem aluminiowym

Menu