Katalog mebli hotelowych Pionier Meble

Jeśli planujesz zakup kompletnego wyposażenia do hotelu lub mebli restauracyjnych to specjalnie przygotowany katalog mebli hotelowych ułatwi Ci to zadanie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

katalog

Eleganckie meble hotelowe

Jako doświadczony producent mebli z wieloletnim doświadczeniem wiemy, czego wymagasz od idealnych mebli hotelowych: jak powinny wyglądać i czym się cechować. Zobacz, jakie atuty posiadają oferowane przez nas meble do hotelu.

Wysokiej jakości materiały

Nasze meble wykonane są jedynie z surowców, które zapewniają im trwałość. Czynią je odpornymi na uszkodzenia oraz łatwymi w utrzymaniu w czystości. Poza tym są to materiały, dzięki którym meble hotelowe stają się synonimem solidności, ale i luksusu.

Atrakcyjny design

Meble hotelowe, jakie znajdziesz w naszym katalogu, wyróżnia ciekawe wykonanie. Wśród nich znajdziesz:

  • meble klasyczne – urzekające nowoczesną formą; nadające wnętrzom luksusowego charakteru;
  • meble stylowe oryginalnie wykończone – posiadają stylizowane uchwyty, dekoracyjne listwy, kontrastowe wstawki; idealnie nadają się do obiektów stylowych, gdzie estetyka odgrywa kluczową rolę.

Wysoka funkcjonalność

Wśród propozycji mebli hotelowych znajdują się również takie, które zostały wyposażone w liczne udogodnienia. Przykładem czego stanowią meble z bezuchwytowymi drzwiami – szafki, biurka itp.

Unikalne kolekcje mebli

Kompletne zestawy mebli hotelowych to najlepsze rozwiązanie zarówno dla dużych i reprezentatywnych obiektów, jak i niedużych pensjonatów. Wierzymy, że wybrane przez nas kolekcje mebli spełnią oczekiwania właścicieli jednych, jak i drugich obiektów noclegowych. Wszystkie oferowane przez nas zestawy możemy wykonać w DOWOLNEJ KOLORYSTYCE.

Kolekcja Arizona

Bardzo uniwersalna kolekcja, cechująca się krawędziami grubości 36 mm. To propozycja idealna do wnętrz o minimalistycznym wystroju. Cechuje je prosta i jednocześnie nowoczesna forma.

Kolekcja Metro

Dzięki meblom z tej kolekcji pokój hotelowy zyska na przestronności i funkcjonalności. Pogrubione blaty podkreślają solidność i wytrzymałość mebli. Drewniane nóżki bejcowane są pod wybrany kolor płyty.

Kolekcja Palermo

To propozycja mebli hotelowych do dużych, reprezentatywnych obiektów. Posiadają zdobienia w postaci stylizowanych uchwytów oraz dekoracyjnych listew na frontach.

Kolekcja Indiana

Kolekcja stanowi kwintesencję luksusu i najwyższej jakości. Wszystkie krawędzie pogrubione do 54 lub 72 mm. Bezuchwytowe otwieranie drzwi dodają funkcjonalności meblom. Najwyższej jakości okucia meblowe oraz dbałość o detale są wyznacznikiem tej pięknej kolekcji.

Kolekcja Nebraska

Niezwykle popularna, nowoczesna kolekcja. Stanowi połączenie ręcznie szlifowanych elementów stalowych z płytą meblową. Staranność wykończenia oraz dowolna kolorystyka RAL powodują że meble hotelowe zyskają na atrakcyjności i lekkości.

Stylowe i nowoczesne meble restauracyjne

Żaden dobrze prosperujący hotel nie obejdzie się bez kompletnie wyposażonej restauracji hotelowej. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również meble restauracyjne. Dzięki nowoczesnej stylistyce i atrakcyjnej kolorystyce mogą stanowić wizytówkę lokalu. W ofercie znajdują się trzy rodzaje stołów:

  • klasyczne stoły na drewnianych nogach;
  • stoliki na podstawie metalowej;
  • reprezentacyjne stoły bankietowe i składane.

Posiadamy też krzesła oferujące wyjątkową wygodę. Są to:

  • krzesła tapicerowane – dostępne w bogatej gamie kolorów i wzorów;
  • nowoczesne krzesła restauracyjne – zapewniające wysoki komfort; osadzone na zgrabnych nogach z litego drewna.
Menu