Prowadzenie baru to nie lada wyzwanie. Szybko rosnąca w tej branży konkurencja i zwiększające się wymagania klientów to najlepsze powody, by zadbać o każdy, nawet najmniejszy element aranżacji lokalu. W tym celu doskonale sprawdzą się solidne, nowoczesne i eleganckie meble barowe oraz wyposażenie baru, które oferujemy w Pionier Meble.

Starannie zaprojektowana i zaaranżowana przestrzeń baru nie może obejść się bez wygodnych krzeseł i funkcjonalnej lady barowej. Spójne pod względem stylistycznym meble, powinny zapraszać gości lokalu do skorzystania z jego oferty. Stworzona w ten sposób przestrzeń to najlepszy sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku baru w oczach jego klientów.

W Pionier Meble, korzystając z naszego 25-letniego doświadczenia w branży, tworzymy estetyczne i funkcjonalne meble do barów. Nasze rozwiązania proponujemy właścicielom obiektów indywidualnych, jak i przestrzeni barowych znajdujących się w hotelach czy restauracjach. Przy współpracy z klientem, pod uwagę bierzemy jego indywidualne potrzeby i oczekiwania.

W zależności od specyfiki lokalu i jego klientów, dobieramy rozwiązania pozwalające stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze – funkcjonalne i estetyczne zarazem. Kompletujemy wyposażenie barów, obejmujące zarówno nowoczesne meble barowe, lady barowe, krzesła barowe i inne elementy niezbędne do stworzenia efektownej przestrzeni.

Meble do baru z najlepszej jakości materiałów

Wysoka jakość oferowanych mebli barowych to efekt bogatej wiedzy produkcyjnej oraz wykorzystania najlepszych materiałów od sprawdzonych producentów, w tym płyt meblowych Swiss Krono Group, Pfleiderer, Egger i Kronospan. Współpracujemy także z wieloma dostawcami tkanin i akcesoriów, co przekłada się na szeroką gamę możliwości aranżacji.

Lady barowe i krzesła barowe wykonujemy z materiałów wybranych przez klienta. W naszych projektach wykorzystujemy blaty HPL, płyty o strukturze drewna litego oraz stal szlifowaną. W ten sposób tworzymy przede wszystkim drewniane meble barowe, które są w pełni komfortowe i jednocześnie odporne na codzienne użytkowanie.

W Pionier Meble właścicielom barów zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia baru. Zaczynając od niezbędnych pomiarów, przez wykonanie wizualizacji i prace produkcyjne, po montaż mebli, lad i krzeseł barowych – dostarczamy rozwiązania skrojone na miarę przestrzeni, w której mają się znaleźć.

Wykonywane na zamówienie meble barowe cechują się eleganckim charakterem, przemyślaną konstrukcją i wyjątkową trwałością. Gotowe lady i krzesła barowe stworzą komfortowe miejsce pracy dla barmanów, umożliwiające sprawną komunikację z gośćmi baru, którzy poczują się w nich niezwykle komfortowo.

buczynski

Nowoczesne lady i krzesła na zamówienie

Aranżujesz przestrzeń barową? Szukasz firmy, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji lad i krzeseł barowych? Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty Pionier Meble! Od lat w sposób kompleksowy wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane aranżacje barów, a naszym usługom zaufały tysiące klientów z Polski, Czech, Niemiec i Austrii.

Chcesz wiedzieć więcej lub dopasować meble dla swojego baru? Napisz do nas

Menu