przykładowe stoły i stoliki w naszych realizacjach

Oferujemy Państwu doskonałej jakości stoły i stoliki na drewnianych nogach z drewna litego, dopasowanych wybarwieniem do całości stołu oraz stoły na podstawie metalowej w różnych wykończeniach. Stoły mogą mieć wysokość różne wysokości, dlatego będą idealne zarówno jako stoliki kawowe przy kompletach wypoczynkowych, jak i stoły do jadalni lub restauracji.

Laminowany blat i doskonałej jakości nogi drewniane tworzą odporny i solidny stół, którego nie zmienia i nie niszczy nawet intensywne, codzienne użytkowanie przez długie lata. Z kolei podstawy metalowe lakierowane proszkowo oraz w wykończeniu stali szlifowanej bardzo dobrze sprawdza się w gastronomii oraz nowoczesnych wnętrzach.

Nogi stołów z litego drewna oraz stali

Nogi naszych stołów wykonujemy z litego drewna oraz metalu, co gwarantuje najwyższą jakość, solidność oraz trwałość na lata.

Jesteśmy producentem stołów drewnianych oraz stołów na podstawie ze stali szlifowanej czy lakierowanej o wybranym przez Państwa wymiarze i wyglądzie. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno surowców, jak i ostatecznie wykonanego produktu. Nasze stoły wykonane są starannie i solidnie, dzięki czemu cechuje je trwałość, wysoka jakość i piękny wygląd.

Do hotelu restauracji i nie tylko

Nasze stoły to idealna propozycja dla gastronomi. Drewno i jego naturalne wybarwienia pięknie komponują się zarówno z nowoczesnym stylem, jak i ponadczasową klasyką, dlatego będą doskonałym wyborem do restauracji i innych punktów gastronomicznych.

Nasze stoły doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, jako wyposażenie jadalni. Stanowią piękny i najwyższej jakości akcent wystroju Twojej restauracji czy hotelu, jednocześnie będąc wygodnym, stabilnym meblem dla gości.

Blat z płyty laminowanej oraz z kompozytów

Oferujemy blaty z płyty laminowanej o bardzo wysokiej odporności. W naszej ofercie mogą Państwo wybrać dekor płyty spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów. Blat posiada grubość 28, 36 lub 54 milimetrów i obrzeże ABS. Całość tworzy trwały, solidny stół w wybranej stylizacji. Jeśli potrzebujesz jeszcze mocniejszy blat możemy zastosować płyty kompozytowe, konglomerat i inne w pełni wodoodporne i trwałe materiały.

Menu