Oświetlenie i akcesoria hotelowe

  1. Strona główna
  2. Oświetlenie i akcesoria hotelowe

OŚWIETLENIE

Stwórz wyjątkową atmosferę w hotelu dzięki atrakcyjnemu oświetleniu. Nasza szeroka gama produktów oświetleniowych dedykowanych do hoteli umożliwia nieograniczoną liczbę kreatywnych rozwiązań.

TEKSTYLIA OKIENNE

Nasza oferta tekstyliów hotelowych jest w zasadzie nieograniczona. Szeroka paleta kolorów oraz form sprawia że sprostamy każdym oczekiwaniom, zarówno eleganckiego, luksusowego hotelu, jak i niedużego pensjonatu. Oferujemy profesjonalne doradztwo, aranżację oraz transport i montaż kompletnych zestawów dekoracji okiennych: zasłon zaciemniających (blackout) również w wersji trudnopalnej, firan oraz karniszy czy szyn (również z napędem elektrycznym).

WYKŁADZINY

Aranżujemy i doradzamy w zakresie doboru atrakcyjnych i trwałych wykładzin hotelowych. Nasi partnerzy przeprowadzają kompleksowy montaż wybranych wykładzin stale współpracując z nami oraz inwestorem na każdym etapie realizacji. Oferujemy ponad 300 różnych wzorów kolorystycznych oraz typów. Wykonujemy również wykładziny we wskazanym przez klienta wzorze, typie i gramaturze.

wykladziny

POŚCIEL I RĘCZNIKI

Oferujemy wysokiej klasy wyroby pościelowe, zgodnie z indywidualnym zamówieniem każdego klienta. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości tkanin bawełnianych oraz mieszanek. Na komfort snu oraz wygodę gościa hotelowego w dużej mierze wpływa jakość tkanin pościelowych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom właścicieli obiektów oferujemy wysokiej jakości pościel hotelową wykonaną z włókien bawełnianych oraz mieszanek bawełniano-poliestrowych.

MINIBARY

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również chłodziarek hotelowych zarówno wolnostojących jak i do zabudowy. Minibary oferowane są w różnych wielkościach i parametrach technicznych. Dostarczamy minibary najlepszych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych.

SEJFY

Posiadamy kilkanaście modeli sejfów przeznaczonych do hoteli oraz pensjonatów. Sejfy mogą być zabezpieczone zarówno zamkiem elektronicznym jak i tradycyjnym.

WIESZAKI ANTYKRADZIEŻOWE

Wieszaki hotelowe wchodzą w skład wyposażenia każdego hotelu, pensjonatu, domu wczasowego. Wieszaki mają elegancki i nowoczesny wygląd. Wieszaki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych co pozwala dobrać odpowiednie wieszaki do hotelowych szaf. Proponowane przez nas wieszaki są bardzo wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości drewna. Wieszaki hotelowe oferowane przez nas lakierowane są w dwóch podstawowych kolorach: kolor naturalnym lub orzech. Dodatkowo możliwe jest zamówienie dodatkowego nadruku na wieszak np. z nazwą hotelu.

Menu