Wykonując meble hotelowe koncentrujemy się na estetyce i komforcie użytkowania. Proponowane przez nas rozwiązania podyktowane są potrzebami klientów, którzy szukają oryginalnych mebli w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie znaleźć można funkcjonalne łóżka skrzyniowe do hotelu, które są wygodne oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Jak wybrać odpowiednie łóżko hotelowe? Łóżko do hotelu powinno być solidne, ale jednocześnie lekkie, by w miarę potrzeb można było je przesuwać. Lekka konstrukcja ułatwi sprzątanie pokoju oraz zmianę pościeli. Ważne, aby mebel spełniał ściśle określone parametry użytkowe oraz normy higieniczności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czym jest łóżko skrzyniowe

Łóżko skrzyniowe ma konstrukcję ramy z płyty laminowanej, zaś stelaż mogą stanowić zarówno elastyczne listwy jak i wentylowana płyta laminowana. Oba rozwiązania spełniają kryteria komfortowego wypoczynku, korzystnie wpływają na kręgosłup i zapewniają zdrowy sen, sa także bardzo trwałe.

Łóżko skrzyniowe do hotelu to idealny wybór, jeśli zależy nam na funkcjonalności, niebanalnej estetyce oraz najwyższej jakości i trwałości wykonania. Oferujemy łóżka skrzyniowe w ramie z płyty meblowej z zagłówkiem lub bez, a także łóżka w ramie z płyty meblowej z relingiem umożliwiającym łączenie dwóch pojedynczych łóżek bez przerw pomiędzy materacami.

Łóżko do hotelu

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas łóżka do hotelu w pełni odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników, a ceny nie były wygórowane. Jeśli nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj łóżka najlepiej sprawdzi się w Twoim hotelu czy pensjonacie.

Łóżko w ramie z płyty meblowej
bez zagłówka
lozko-skrzyniowe
Łóżko w ramie z płyty meblowej z relingiem umożliwiającym łączenie
lozko-skrzyniowe-z-relingiem
Łóżko w ramie z płyty meblowej
z zagłówkiem
lozko-skrzyniowe-z-zaglowkiem
Łóżko w ramie z płyty meblowej z zagłówkiem i relingiem umożliwiającym łączenie
lozko-skrzyniowe-z-zaglowkiem-i-relingiem
Menu