O nas

LOGO-PODSTAWOWE

KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy polskim producentem mebli hotelowych wysokiej jakości. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży. W system naszych mebli wyposażyliśmy już kilkaset obiektów hotelowych, również w standardzie czterogwiazdkowym gdzie dodatkowym wymogiem był certyfikat jakości zakwaterowania.

Specjalizacją firmy jest obsługa klientów branży HoReCa czyli hoteli, restauracji i kawiarni. Firma gwarantuje kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy pomiary, przygotowujemy pełną aranżację i wyposażenie obiektu wraz z tkaninami, meblami tapicerowanymi oraz oświetleniem, a także prace montażowe.

Nasze meble produkujemy z najwyższej jakości płyty meblowej renomowanych producentów, takich jak Swiss Krono Group, Pfleiderer, Eger czy Kronospan. Współpracujemy również z wieloma dostawcami tkanin oraz akcesoriów meblowych, co przekłada się na najwyższą jakość oraz szeroką paletę naszych wyrobów.

Usługi świadczymy głównie na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Austrii.

Baza ponad 800 klientów jest naszą najlepszą rekomendacją. Wypracowane metody działania oraz własne zaplecze produkcyjne zapewnia realizację nawet najbardziej nietypowych potrzeb naszych Klientów. Potwierdzeniem jakości naszych usług oraz zadowolenia klientów jest fakt, iż większość naszych klientów współpracuje z nami przy kolejnych projektach.

Zrealizowaliśmy wiele inwestycji między innymi dla takich sieci jak Accor Hotels, Grupa Orbis, MDM, Flemings Hotels, Akzent Hotel, Land-gut-Hotel czy obiekty Novotel. Wykonujemy także zlecenia dla mniejszych obiektów branży HoReCa jak pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, restauracje itp.

Nasza firma chętnie podejmie współpracę z każdym biurem architektonicznym, jak również z architektami, którzy pracują w swoich własnych pracowniach. Realizujemy zlecenia zarówno w oparciu o wzory i modele z naszych kolekcji jak również z rysunków i wzorów zaproponowanych przez Klienta/Architekta. Współpracę opieramy na podstawie umowy. Każde zlecenie wskazane przez Architekta, które zostaje realizowane przez naszą firmę podlega odpowiedniej gratyfikacji określonej w umowie.

Robimy solidne, nowoczesne i eleganckie meble hotelowe

Chcesz abyśmy umeblowali i wyposażyli Twój obiekt?

Menu