Lady recepcyjne i inne meble do recepcji

  1. Strona główna
  2. Lady recepcyjne i inne meble do recepcji

Strefa recepcji to swojego rodzaju wizytówka architektoniczna całego obiektu hotelowego. To obszar, który umiejętnie zaprojektowany i starannie zaaranżowany, pozwala na zbudowanie dobrego pierwszego wrażenia. Choć hotelowi gości zatrzymują się w recepcji na zaledwie kilka minut, ta krótka chwila może dać im poczucie bycia we właściwym miejscu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom właścicieli hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych wyposażonych w strefę recepcyjną. Z myślą o ich potrzebach, naszą ofertę poszerzyliśmy o meble do recepcji. W oparciu o indywidualny projekt, produkujemy lady recepcyjne i inne meble do recepcji, pozwalające zbudować pożądany wizerunek firmy.

Meble recepcyjne, w tym lady recepcyjne, które oferujemy klientom z branży HoReCA, umożliwią zorganizowanie funkcjonalnego stanowiska pracy, stanowiącego o prestiżu i charakterze firmy. Proponowane rozwiązania dopasowujemy pod względem stylu i funkcjonalności do indywidualnych wymagań danego obiektu.

Bazując na naszym 25-letnim doświadczeniu, tworzymy zachwycające nie tylko estetyką, ale i wytrzymałością lady recepcyjne i wyposażenie do recepcji. Wysoka jakość naszych realizacji to zasługa zarówno bogatej wiedzy produkcyjnej, jak i wykorzystania najlepszych materiałów od sprawdzonych producentów.

recepcje hotelowe
Hotel Centrum – Bolesławiec

Lady recepcyjne do każdego hotelu i pensjonatu

Solidne, nowoczesne i eleganckie meble recepcyjne wykonujemy z materiałów wybranych przez klienta, w tym forniru, granitu czy stali nierdzewnej. W naszych projektach wykorzystujemy blaty HPL, płyty o strukturze drewna litego oraz stal szlifowaną. W ten sposób tworzymy meble do recepcji, które są w pełni komfortowe i jednocześnie odporne na codzienne użytkowanie.

W Pionier Meble właścicielom obiektów hotelowych zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie mebli recepcyjnych. Zaczynając od pomiarów, przez wykonanie wizualizacji i prace produkcyjne, po montaż lad recepcyjnych – hotelom, pensjonatom i innym obiektom noclegowym dostarczamy rozwiązania skrojone na miarę przestrzeni, w której mają się znaleźć.

Potrzebujesz zabudowy recepcji do swojego hotelu? Szukasz firmy, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji mebli recepcyjnych? Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty Pionier Meble! Od lat wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane aranżacje recepcji hotelowych, które są doskonałą reprezentacją firmy podczas pierwszego kontaktu z klientem.

Chcesz wiedzieć więcej, lub szukasz mebli do recepcji hotelowej? Napisz do nas

Menu