Dzięki dostawce w pokoju hotelowym jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zorganizować dodatkowe miejsce do spania, które nie będzie odbiegać od standardu łóżka właściwego. Dostawki hotelowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stawiamy na komfort i funkcjonalność łóżek i dostawek hotelowych. Wykonujemy meble praktyczne o wysokich walorach estetycznych. Każdy projekt aranżacyjny jest inny, dopasowany do specyfiki obiektu oraz indywidualnych potrzeb klienta. Najmniejszy szczegół omawiamy z naszym zleceniodawcą, by w pełni sprostać jego oczekiwaniom.

Idealne do hotelu

Oferowane dostawki do łóżka doskonale sprawdzą się w hotelach, pensjonatach czy ośrodkach wczasowych. Zajmują niewiele miejsca, są tanie, a przede wszystkim zapewniają wygodę użytkowania. Ich konstrukcja jest trwała i solidna dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych metod produkcji.

Dostawkę hotelową możemy wykorzystać w sytuacji, gdy spodziewamy się większej liczby gości. Jest to również optymalne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Dostawki składane i wysuwane

W naszej ofercie znaleźć można solidne, a jednocześnie lekkie dostawki składane z materacem piankowym, które po złożeniu chowane są do schowka. Oferujemy także eleganckie i wygodne łóżka z wysuwaną dostawką – dzięki nowoczesnej konstrukcji można z łatwością łączyć i rozdzielać dostawkę z łóżkiem górnym.

Dostawka składana z materacem piankowym
dostawka-skladana
Łóżko z wysuwaną dostawką
lozko-anim
Menu