Dlaczego warto wybrać Pionier Meble?

Pionier Meble – ponad 25 lat w branży meblarskiej

Obiekty hotelowe i lokale gastronomiczne przechodzą w ostatnich latach dynamiczne zmiany, wynikające z rosnących oczekiwań konsumentów. Poza ciekawą ofertą czy konkurencyjnymi cenami, ważną rolę w prowadzeniu biznesu odgrywają dziś starannie zaaranżowane wnętrza. Te, podobnie jak menu w restauracji czy jakość obsługi, mogą przyciągać potencjalnych klientów. W Pionier Meble tworzymy meble do hoteli i restauracji, które mogą przyczyniać się do sukcesu każdego obiektu. Jako producent mebli hotelowych i restauracyjnych, działamy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Zaufaniem obdarzyło nas kilkuset klientów, których obiekty w sposób kompleksowy wyposażyliśmy w wysokiej jakości meble na lata. Z myślą o ich indywidualnych potrzebach, stworzyliśmy wnętrza jednocześnie funkcjonalne i estetyczne.

Sprawdzony producent mebli hotelowych i restauracyjnych

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów współpracy z klientami. W niezwykle konkurencyjnej branży meblarskiej, nieustannie stawiamy na jakość. Dlatego wszystkie nasze meble produkujemy z wysokogatunkowej płyty meblowej renomowanych producentów, takich jak Swiss Krono Group, Pfleiderer, Eger czy Kronospan.

Współpracujemy także z wieloma dostawcami tkanin oraz akcesoriów meblowych. Jest to gwarancją szerokiej oferty wyrobów, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i solidnością. W trosce o czas i komfort naszych klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej, zapewniamy im w pełni kompleksową obsługę zleceń. Prace nad meblami rozpoczynamy od wykonania niezbędnych pomiarów. Na ich podstawie tworzymy wizualizacje. Po ich akceptacji przystępujemy do produkcji. Gotowe meble szybko i sprawnie montujemy u klienta.

Kompleksowa oferta mebli do hoteli i restauracji

Komfortowe meble o nietuzinkowej stylistyce są najlepszą wizytówką każdego hotelu i restauracji. W Pionier Meble ich produkcję opanowaliśmy do perfekcji. W ręce naszych klientów oddajemy wyjątkowe wyposażenie obiektów hotelowych, w tym ergonomiczne lady recepcyjne, wygodne łóżka kontynentalne, meble tapicerowane z funkcją spania i wiele innych. Restauracje i bary wyposażamy natomiast w stoły, stoliki bufetowe, krzesła, fotele oraz pozostałe wyposażenie wnętrz.

Produkowane przez naszą firmę meble spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mebli hotelowych i restauracyjnych. Gwarantujemy dopasowanie proponowanych wyrobów do specyfiki danego obiektu i jego użytkowników. W efekcie powstaje wyposażenie, które zachęca do wypoczynku w hotelowych pokojach i rozkoszowania się popisowymi daniami szefów kuchni.

Bogate portfolio mebli hotelowych i restauracyjnych

Zaufanie klientów to najlepsza nagroda za naszą pracę. Dziękujemy wszystkim hotelom i restauracjom, które zdecydowały się skorzystać z naszych kompleksowych usług. W systemy meblowe naszego autorstwa wyposażyliśmy kilkaset obiektów, w tym takich sieci jak Accor Hotels, Grupa Orbis, MDM, Flemings Hotels, Akzent Hotel, Land-gut-Hotel czy Novotel. W oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy dla nich tysiące funkcjonalnych i estetycznych mebli. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim meble do hoteli, recepcji i lobby oraz meble do restauracji i barów.

Uzupełnieniem naszej bogatej oferty są meble do sal bankietowych i sal konferencyjnych oraz meble do obiektów SPA. Każdorazowo z troską słuchamy potrzeb współpracujących z nami firm oraz fachowo doradzamy im w wyborze optymalnych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym portfolio Pionier Meble. Zaprezentowane realizacje, będące jedynie wycinkiem naszych możliwości, powstały z myślą o zadowoleniu nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamów meble do hotelu lub restauracji

Aranżujesz hotel lub restaurację? Szukasz nowoczesnych, solidnych i eleganckich mebli do ich wnętrz? Realizujemy zamówienia dla klientów z Polski, Niemiec, Czech i Austrii. Zapraszamy do współpracy z Pionier Meble!

Menu