Hokery to doskonałe rozwiązanie nie tylko do barów i pubów, ale również do apartamentów. Idealnie wkomponowują się w kuchnie i jadalnie, szczególnie w miejscach, w których brakuje miejsca do rozstawienia stołu i krzeseł, a konieczne jest zorganizowanie miejsca do jedzenia posiłków.

Hokery jednak wciąż głównie spotykamy w barach i pubach i tam są one głównym miejscem dla gości. Nasze hokery świetnie sprawdzą się w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach, zarówno pubu, jak i hotelu czy pensjonatu. Wygodne, ergonomiczne, bardzo solidne i trwałe – to cechuje hokery, które oferujemy.

Stołki idealne do baru

Hokery z naszej oferty nadają się idealnie do baru. Nie tylko ze względu na wysoką estetykę i świetny wygląd, który pięknie uzupełnia proste minimalistyczne, jak i eleganckie i luksusowe bary, ale przede wszystkim dzięki najwyższej jakości wykonania. Hokery te są świetną inwestycją na lata.

Wykonujemy hokery z różnych, bardzo odpornych materiałów, które nie ulegają uszkodzeniu nawet podczas intensywnego użytkowania. Są one stabilne i solidnie wykonane, dzięki czemu goście baru mają zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnego drewna pozwala na świetną aranżację nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Nogi stalowe lub z litego drewna

Nasze hokery są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Hokery naszej oferty mogą mieć nogi wykonane ze stali lub litego drewna. W obu opcjach hoker jest stabilny i trwały, a codzienna eksploatacja nie wpływa na jego wygląd. To bardzo ważne podczas intensywnego używania w barach i restauracjach.

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć meble wyjątkowo trwałe, wykonane z dużą precyzją i dbałością o szczegóły. Dzięki temu możemy gwarantować, że nasze meble nie zawiodą Państwa oczekiwań i będą świetną inwestycją.

Oparcie drewniane lub miękkie

Hokery mogą być wykonane z różnych materiałów – wszystko zależy od Państwa oczekiwań oraz projektu całej przestrzeni. Nasz szeroki asortyment pozwala na stworzenie aranżacji w dowolnym stylu, zapewniając nie tylko komfort i funkcjonalność, ale również wygodę gości.

Dekor tapicerki do wyboru spośród kilkuset wzorów | Nogi z drewna litego o różnych przekrojach, wybarwiane pod wybrany kolor | Możliwość zastosowania opcji wykończenia w wybranych modelach.

najczęściej wybierane

Hoker D-P
Hoker D-P-O
Hoker D-P-POD
Hoker D-MAD
Hoker D-MAD-CHE
Hoker D-JAC
Hoker MO-DAR
Hoker MO-PAR
Hoker MO-LOB
Hoker MO-AMI
Hoker MO-DEL
Hoker MO-MIL
Hoker MO-TOR
Hoker MO-MEL
Hoker SC-BAR7
Hoker SC-BAR10
Hoker P-LUB
Hoker M-365
Hoker M-642
Hoker M-787
Hoker M-NEW
Menu