Kompleksowe wyposażenie recepcji

  1. Strona główna
  2. Kompleksowe wyposażenie recepcji

Meble do recepcji

Dobrze wyposażona i estetyczna recepcja to pierwsze wrażenie, które decyduje o wyglądzie całego hotelu, restauracji czy baru. Musi być ona nie tylko miejscem pierwszego kontaktu z klientem, ale również elegancko wkomponowaną przestrzenią. Wygląd recepcji wpływa na wizerunek firmy i jej opinię. Bardzo ważne są meble, które ją tworzą.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem obiektów restauracyjnych, barowych i hotelowych. Wykonujemy nawet bardzo skomplikowaną aranżację baru. Nowoczesne techniki jak – szkło, PCV, fornir kamienny, stal nierdzewna, granity czy inne kamienie, wykończenie na wysoki połysk, podświetlenie LED lub inne.

Zabudowy recepcji

Zabudowa recepcji powinna być estetyczna i wysokiej jakości. Użycie dobrej jakości materiałów pozwala stworzyć przestrzeń idealną do codziennej pracy i bardzo wygodną. Recepcje biurowe to zwykle proste i funkcjonalne lady w zabudowie, o dobrze wkomponowanej linii i wybranej kolorystyce.

Nasze zabudowy recepcji wykonujemy z wybranych przez Państwa materiałów, w tym stali nierdzewnej, formiru czy granitu. Stosujemy blaty HPL, płyty o strukturze drewna litego, oraz stal szlifowaną. Takie materiały dają nie tylko dobrą jakość, ale również bardzo estetyczny efekt, a sama zabudowa jest odporna na codzienne użytkowanie, bardzo trwała i komfortowa.

Nowoczesne biurka recepcyjne

Nowoczesne biurko to wygoda pracy osób obsługujących recepcję oraz kontaktujących się przez nią klientów. To również pierwsze wrażenie, które decyduje nierzadko o całej opinii firmy. Nowoczesne biurka to funkcjonalne, wygodne i przystosowane do nowoczesnych sprzętów powierzchnie, wykonane z solidnych materiałów.

Biurko do recepcji może być samodzielnym meblem lub częścią zaaranżowanej, większej przestrzeni. Materiały takie jak fornir, szkło, kamienie naturalne czy stal nierdzewna pięknie się ze sobą łączą lub występują samodzielnie, dlatego zawsze pozwolą zaaranżować modną, elegancją i komfortową przestrzeń.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Każda recepcja to inne potrzeby i inny styl. Niezależnie od potrzeb i oczekiwań danej firmy, posiadamy wszystkie niezbędne i komfortowe warianty wyposażenia recepcji. Nasze lady recepcyjne, biurka, zabudowy czy różnorodne meble do przechowywania stworzą kompleksową, wygodną całość.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem obiektów restauracyjnych, barowych, hotelowych, dyskotekowych. Wykonujemy nawet bardzo skomplikowaną aranżację baru. Nowoczesne techniki jak – szkło, PCV, fornir kamienny, stal nierdzewna, granity czy inne kamienie, wykończenie na wysoki połysk, podświetlenie LED lub inne.

Nasza firma zaprojektuje i wykona zabudowę baru oraz kompleksowo wyposaży sale restauracyjne. Możemy przygotować projekt według pomysłów inwestora oraz na podstawie naszych zasugerowanych rozwiązań. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

Menu